Tootmine
 
STICKERS 1pc v2
Kõikmõeldavad tarbekleebised kuuluvad lahutamatult meie igapäevaellu. Meilt saate tellida sellise kujunduse, värvi ja kujuga kleebise, nagu soovite, ja seda kas sise- või välistingimustesse.
Keelusildid: “Ära suitseta!”, “Võõrastele läbipääs keelatud!”, “Ära pargi värava ette!” jms.
Labelid: aadresskleepsud kataloogidele, logokleepsud toodetele, ex-librised; etiketid jms.
Erikujulised kleebised: kellaajad uksele, logokleepsud, disainid seintele, akendele, esemetele jms.

aff tahvel

Kõige lihtsam ja käepärasem on välireklaamis kasutada reklaamtahvleid. Valmistame reklaame nii PVC-, BIP- kui teistele plaatidele. Reklaamtahvlite paigaldamises maja seinale või mõnele muule alusele ei ole midagi keerukat.

kristallkleebised

 

Kristallkleebist tuntakse ka kui mullkleebist või polüetüleenkleebist. Kleebise pind kaetakse spetsiaalse seguga, mille tagajärjel tekib sellele ruumiline efekt.

aff trykis

Aitame ka kõikvõimalikele trükistega: voldikud, brošüürid, plakatid, CD-plaadid, reklaamid ajakirja ja ajalehte, tooteetiketid, tänukirjad, visiitkaardid, postkaardid, flaierid jne. Soovi korral pakume täisteenust alates trükiste kujundamisest kuni nende kättetoimetamiseni.

LARGE PRINT v2

Meie juures on võimalik printida erinevatele materjalidele: paberile, PVC-bännerile, PVC-kilele (kleebis, autokleebis) ja erimaterjalidele. Meie printeriga tehtud tööd sobivad nii sise- kui välitingimustesse. Värvid on vee- ja UV-kindlad ning peavad välitingimustes vastu 3 aastat, lamineeritult 6 aastat ja kauem.

aff auto

Sõidukitele paigaldatakse nii prinditud kui kleepkilest väljalõigatud reklaami. Prinditööd on võimalik välja lõigata just sellise kujuga, nagu Teile meeldib. Tavaliselt sõidukireklaam lamineeritakse, et muuta see soolade, pesu ja päikese vastu kindlamaks.
Lisaks kleebisreklaamile on võimalik tellida ka magnetreklaami, mida on lihtne eemaldada ja uuesti paigaldada. Magnetreklaam on eriti sobiv just taksojuhtidele, kes kasutavad oma sõidukit ka erasõitudeks.

aff riie

Prindime spetsiaalsele materjalile, mida on võimalik hiljem kuumpressiga kangale kanda.

aff banner

Kui Te soovite oma reklaami kasutada korduvalt ja erinevates kohtades, tasuks kaaluda reklaambänneri kasutamist. Bännerid trükitakse spetsiaalsele PVC-materjalile (valikus erinevad PVC-kangad), millele lisatakse bänneri paigaldamise ja mahavõtmise lihtsustamiseks öösid.

aff viit

Viitasid ja majajuhte valmistame nii alumiiniumalustele kui ka PVC-materjalile.

aff raam

Erinevate esitluste sh. ka messdel väga sagedasti kasutusel olevad süsteemid, mis lasevad reklaami kergesti üles panna, teisaldada ja transportida. Raam on ühekordne investeering. Kujunduse vahetamine stendidel on imelihtne. Valikus on nii roll-up stendid, bannerstendid kui ka plakatiraamid.

aff tapeet

Uue tootena pakume tapeeti, millele on prinditud kliendi valitud kujundus või foto. Tapeedi materjal on väga paks ja kvaliteetne ning sellele on võimalik printida väga täpseid ja selgeid pilte. Materjal on vee- ning UV-kindel. Tapeeti on võimalik pesta ning see peab vastu vähemalt 10 aastat. Foto leiame vastavalt kliendi soovile meie fotopangast või kasutame kliendi enda pildistatud või kujundatud pilti.

 

aff valgusreklaam

Valguskastid ja valgustähed ilmestavad meie öist linnapilti juba ammu. Teile sobilik ja vajalik valgusreklaam valmib koostöös litsentseeritud valgusreklaami spetsialistidega.
Valgusreklaami puhul mängib olulist rolli ka print valguskasti kilele. Kui soovite oma valguskasti tekste ja pilte muuta, tuleb välja vahetada vaid kile, mitte kogu valguskast. Valguskasti kilele on võimalik printida sama kvaliteetselt kui paberile.

 

aff pilt

Meilt on võimalik tellida seinapilte, mis sobivad koju, kontorisse, kohvikusse, poodi ja mujale. Soovi korral abistame ka kujunduse ja fotodega (võimalik valida sobiv foto meie pildipangast). Uue võimalusena pakume ka printimist lõuenditaolisele materjalile. Raamimiseks kasutame kolme tooni alumiiniumprofiile – matthõbe, mattkuld ja mattmust. Raamidega on kaasas seinakonksud, mille abil saab pildi hõlpsasti seinale riputada. Raamimine ei ole kohustuslik ja pildi võib lasta teha ka pelgalt PVC- või KAPA-plaadile. Veel lihtsam variant on tellida pilt plakati või kleebisena.

aff vitriin

Vitriinide ja akende ilmestamiseks soovitame kasutada kleepkilesid. Kiledele on võimalik printida täpselt Teile sobiv kujundus ning see vajadusel ka välja lõigata.